Intensywny kurs na doradcę podatkowego

Czy ten kurs jest dla mnie?

Czy na poważnie myślisz o uzyskaniu tytułu doradcy podatkowego?
Czas ucieka Ci przez palce?
Potrzebujesz mobilizacji, kogoś kto razem z Tobą przejdzie przez proces nauki? 
Jesteś gotowy do intensywnej pracy?

Jeżeli tak, to ten kurs jest dla Ciebie!

Co Cię czeka na kursie:

  • 2 miesiące intensywnej pracy;
  • przerobienie wszystkich pytań otwartych z uchwały 16/VII/2021 zgodnie z aktualnym stanem prawnym;
  • maksymalnie syntetyczna forma przekazu, jedynie najistotniejsze informacje;
  • materiały dodatkowe w cenie;
  • realizacja celów kursu wymaga od kandydata codziennej pracy w wymiarze około 3 godzin (dane uśrednione).

Kiedy startujemy?

Startujemy 5 -7 dni po ogłoszeniu wyników z egzaminu pisemnego. Najprawdopodobniej 1 lipca 2021 r.

Zobacz, jak będą wyglądały nasze lekcje

Lekcja 1 Rachunkowość

Lekcja 3 Zagadnienia wspólne

Jesteś zainteresowany?
Nie zwlekaj, zarezerwuj miejsce na kursie !

Poznaj naszych wykładowców

Jolanta Motyka

Redaktor naczelna Podatkowej Oficyny Wydawniczej oraz współautorka książek dla doradców podatkowych.
Absolwentka dwóch kierunków: ekonomii  i matematyki. Oprócz matematyki od zawsze interesowało ją prawo, dlatego to prawo podatkowe postawiła w centrum jej zainteresowań zawodowych i naukowych. Posiada ponad 20 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych, zajmując się najszerzej pojętą tematyką rachunkowości i podatków. W 2018 roku uzyskała tytuł licencjonowanego Trenera Biznesu, kończąc kurs z wyróżnieniem. Jest zapaloną dydaktyczką.
Prywatnie wierzy, że nie święci garnki lepią i w wolnych chwilach tworzy gliniane misy i rzeźby.

Patrycja Kubiesa

Jest doradcą podatkowym, dydaktyczką i popularyzatorka wiedzy o prawie podatkowym.  Prowadzi na Facebooku popularną grupę poświęconą prawu podatkowemu Podatkowo.pl.
Jest właścicielką krakowskiej  kancelarii podatkowej. Na egzaminie ustnym na doradcę podatkowego uzyskała jedną z najwyższych not w historii egzaminu (57 punktów na 60 możliwych). Kocha pracę z podatkami  i uwielbia o nich rozmawiać.
Prywatnie jest biegaczką i miłośniczką gotowania.

Piotr Polak

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, asystent w Zakładzie Prawa Konstytucyjnego i Badań Europejskich INP PAN, asystent sędziego w Naczelnym Sądzie Administracyjnym, autor publikacji w zakresie prawa konstytucyjnego i administracyjnego

Marcin Glazer

Jest radcą prawny oraz doradcą podatkowym.  Prowadzi szkolenia podatkowe i jest autorem  publikacji Podatkowej Oficyny Wydawniczej. Doradza w zakresie obowiązków podatkowych instytucjom finansowym oraz  przedsiębiorcom. Specjalizuje się  w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, podatku od towarów i usług oraz raportowania MDR. Przedmiotem jego zainteresowań naukowych w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH w Warszawie są ceny transferowe.

Piotr Stysiek

Podatki to jego pasja i ścieżka kariery zawodowej. Jest radcą prawnym, doradcą podatkowym oraz radcą skarbowym. Od wielu lat pracuje w organach skarbowych, obecnie zajmuje się orzecznictwem podatkowym.
Prywatnie kocha biegać, biega w ultramaratonach, bo lubi wyzwania.

Jan Szczygieł

Doktor nauk prawnych, radca prawny; specjalista postępowania administracyjnego i podatkowego; autor i współautor publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz procedur administracyjnych i podatkowych, a także prawa cywilnego oraz prawa ochrony konkurencji i konsumentów. 

Najczęściej zadawane pytania

Kurs rozpocznie się 5 lub 7 dni po ogłoszeniu wyników egzaminów pisemnych. Co oznacza, że kurs będzie trwał w miesiącach czerwiec – sierpień.

Od poniedziałku do soboty.

Podtrzymując naszą webinarową tradycję spotykać będziemy się wieczorami. Do tej pory była to godzina 20.15. W sobotę planujemy spotykać się w godzinach rannych.
Warto podkreślić, że część kursu mamy zamiar udostępnić w formie audio i wideo do przerobienia w dowolnym momencie w ciągu dnia.

Część kursu udostępniona zostanie w postaci plików audio i wideo. Ten materiał będzie do odsłuchania w dowolnej porze w ciągu dnia. Nie gwarantujemy jednak, że webinaria będą udostępnione. Ograniczają nas licencje.

Nie możemy zagwarantować dostępności webinariów prowadzonych na żywo, ograniczają nas licencje. Pragniemy podkreślić, że część kursu mamy zamiar udostępnić w formie audio i wideo do przerobienia w dowolnym momencie w ciągu dnia.

Przewidujemy pracę na zasadzie warsztatów, a nie wykładów. Nie mniej jednak od uczestników kursu będzie wymagany duży nakład systematycznej, codziennej pracy nad materiałem.

Planujemy, aby webinary na żywo nie trwały dłużej niż 2 godziny. Należy jednak pamiętać, że cześć materiału zostanie udostępniona w formie nagrań audio i wideo. Im więcej czasu przyszły doradca podatkowy będzie mógł poświęci nauce, tym lepiej wróży to jego egzaminowi.

Kurs będzie trwał około 80 godzin z 30% marginesem czasu na dodatkowe godziny szkoleniowe. W procesie planowania kursu skupiamy się na przygotowaniu dobrego materiału szkoleniowego i dopuszczamy pewną elastyczność godzinową. Nie chcemy, aby ramy czasowe wymuszały kompromisy na tym polu. Dodajmy, że cześć materiałów będzie przygotowana w formie plików audio i wideo. Oznacza to, że uczestnicy szkolenia będą również mieli pewną elastyczność (minimalną, ale jednak) w zarządzaniu czasem nauki.

Trudne pytanie. Raczej nie w szerszym spektrum, ale wolniej i spokojniej. Kurs będzie bardziej skondensowany.

Obecnie kurs jest sprzedawany w przedsprzedaży w formule early bird (najniższa cena przedsprzedaży). Zakupienie kursu teraz oznacza konieczność jego opłacenia w ciągu 7 dni od daty zakupu. Brak wpłaty spowoduje anulowanie zamówienia.
Jednak, mając na uwadze ograniczenia finansowe, Podatkowa dopuszcza możliwość rozłożenia płatności na raty. Prosimy o kontakt i ustalenie z nami harmonogramu wpłat.

Cena w przedsprzedaży będzie sukcesywnie wzrastała. Oferujemy określoną liczbę miejsc w danej cenie, dlatego warto jak najszybciej podjąć decyzję.

  1. Zamawiamy udział w szkoleniu poprzez naszą stronę internetową, wybieramy PŁATNOŚĆ PRZELEWEM
  2. Do ceny kursu odejmujemy koszt webinarium i różnicę wpłacamy na konto bankowe.

PODATKOWA OFICYNA WYDAWNICZA
Piłsudskiego 25/9
43-600 Jaworzno
Nr rachunku bankowego prowadzonego przez ING Bank Śląski:
81 1050 1302 1000 0090 7681 3881

W tytule podajemy nr zamówienia i w jakim webinarium braliśmy udział.

Co mówią Klienci o naszych szkoleniach

Pytania na egzamin na doradcę podatkowego

Zostaniesz doradcą podatkowym !

Sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc!