Truchcikiem do egzaminu pisemnego na doradcę podatkowego

Podejmij bezpłatne wyzwanie Podatkowej Oficyny Wydawniczej

Na czym polega wyzwanie

Istota wyzwania

Co tydzień otrzymasz od nas maila z wykazem pytań do opanowania oraz zadania sprawdzające opanowanie materiału. Będziemy pracowali cały marzec i kwiecień ucząc się testów i rozwiązując kazusy.

Materiały

Nie jest ważne z jakich materiałów się uczysz. Ważne jest, abyś robił to systematycznie. Oczywiście my polecamy materiały Podatkowej Oficyny Wydawniczej. A na zachętę oferujemy 7% rabatu na zakup naszego zestawu przygotowującego do egzaminu pisemnego. Kod rabatowy Podatkowa7.

Dodatkowe korzyści

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie wraz z innymi uczestnikami wyzwania będziecie mogli się wzajemnie motywować i dzielić postępami w nauce.

Czas na naukę

Szacujemy, że codziennie powinieneś wygospodarować około 1-2 godzin na naukę. Dokładny czas zależy od stopnia Twojego zaawansowania w tematyce podatkowej.

Stopień trudności

Realizacja wyzwania wymaga żelaznej dyscypliny i wytrwałości. Największą trudnością będzie utrzymanie wysokiej motywacji i systematyczna praca, a nie kwestie merytoryczne. Dlatego, nawet jeżeli zaczynasz swoją przygodę z podatkami, dasz radę.

Rozpoczęcie wyzwania

Oficjalnie rozpoczynamy 1 marca 2021 r., ale już w ostatnich dniach lutego otrzymasz od nas merytoryczne maile na rozgrzewkę :). Aby niczego nie przeoczyć, koniecznie obserwujcie nasz blog i profil na FB. Prosimy zaopatrzyć się też w materiał do nauki.

Czy to wyzwanie jest dla mnie?

Czy na poważnie myślisz o uzyskaniu tytułu doradcy podatkowego?
Czas ucieka Ci przez palce?
Potrzebujesz mobilizacji, kogoś kto razem z Tobą przejdzie przez proces nauki?  

Jeżeli tak, to to wyzwanie jest dla Ciebie!

Strategia polegająca na systematycznej nauce i powtórkach zapewni Ci pozytywny wynik egzaminu.

Nareszcie będziesz mógł podejść do egzaminu pisemnego na doradcę bez stresu i z dobrze powtórzonym materiałem.

Świetna perspektywa, prawda?

EGZAMIN NA DORADCĘ PODATKOWEGo.

Zestaw na egzamin pisemny