Doradca podatkowy pytania otwarte odpowiedzi

Doradca podatkowy pytania otwarte odpowiedzi

Doradca podatkowy pytania otwarte odpowiedzi – poznaj przykładowe odpowiedzi na pytania do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego.

Co proponujemy?

Dla wszystkich zdających egzamin ustny na doradcę podatkowego przygotowaliśmy szkolenie online zawierające odpowiedzi na pytania z wybranych działów wymaganych na egzaminie na doradcę podatkowego. Poniżej przykładowo zamieszczamy rozwiązanie na jedno z wybranych pytań.

Powyższy film stanowi odpowiedź na pytanie z działu Przepisy o doradztwie podatkowym i etyka zawodowa dotyczące zagadnienia: „Proszę wymienić formy wykonywania zawodu doradcy podatkowego w świetle ustawy o doradztwie podatkowym”. W przejrzysty sposób zawarliśmy w nim informacje dotyczące tegoż zagadnienia. 

W podobny sposób omówiliśmy pozostałych 57 pytań z tego działu oraz zagadnienia ze Źródeł prawa i wykładni prawa.

Uważasz, że taka metoda przyswajania wiedzy do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego jest przyjemniejsza? Zatem sięgnij po więcej! 

Egzamin na doradcę podatkowego pytania i odpowiedzi

Zobacz również inne przykładowe rozdziały:

Nadal nie jesteś przekonany, czy ta metoda jest dla Ciebie? Przeczytaj porady na temat tego, jak uczyć się ze szkoleniem online i sam zdecyduj, co dalej! 🙂

One comment

  1. MAREK says:

    DZIEN DOBRY MAM PYTANIE .PRACUJE I ODPROWADZAM PODATKI WE WLOSZECH CZY MUSZE OTPROWADZAC PODATKI TAGRZE W POLSCE..PROSZE O ODPOWIEDZ.DZIEKUJE..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.