Etap 12 wyzwania Podatkowej Oficyny Wydawniczej

Etap 12 wyzwania Podatkowej Oficyny Wydawniczej

Drodzy uczestnicy wyzwania!

Przed nami 12 etap pracy nad egzaminem na doradcę podatkowego.

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim zmiany przepisów podatkowych. Brrrrr.
Intensywnie pracujemy nad aktualizacjami podręczników przygotowujących do nauki na egzamin ustny na doradcę podatkowego.

Uwaga!

Będzie webinarium na którym omówimy wszystkie zmiany w odpowiedziach egzaminacyjnych spowodowane zmianami w prawie podatkowym. Startujemy od 14 stycznia 2021 r. Sądzimy, że warto się zapisać i przerobić wszystkie zamienione pytania.
Będziemy pracowali zgodnie z następującym planem:

a) krótko prezentujemy, jakie zmiany zostały wprowadzone na grunt każdego z podatków (skupimy się głównie na VAT, CIT, PIT),

b) wskazujemy, pytania do których należy wprowadzić aktualizację,

c) omawiamy odpowiedzi zgodnie z nowym stanem prawny.

Nie otwieramy jeszcze oficjalnych zapisów, ale można już do nas napisać i zarezerwować miejsce.
kontakt@podatkowaoficyna.pl

Jeżeli chcielibyście Państwo podzielić się swoimi przemyśleniami na temat webinarium ze zmian, to prosimy o kontakt mailowy lub informację w komentarzu.

One comment

  1. Magdalena says:

    Dzień dobry,
    Mam pytanie odnośnie całego wyzwania. Mam wrażenie, że coś mi umyka. Czy chodzi o to żeby przeczytać pytanie, spróbować jak najwięcej zapamiętać jednego dnia i kolejnego dnia zacząć naukę mimo, że nie umie się powtórzyć odpowiedzi z dnia poprzedniego? Dotychczas próbowałam nauczyć sie na pamięć chociaż 85% każdej odpowiedzi. Przy braku doświadczenia w podatkach i przy tylu pytaniach na dzień bardzo szybko zaczęłam zostawać w tyle z kolejnymi wyzwaniami (a zaczynałam z początkiem wyzwania). Czy np. samo przeczytanie, zrobienie notatek, powtórzenie kilka razy pytania powinno starczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *