Wyniki egzaminu na doradcę podatkowego – II tura

Wyniki egzaminu na doradcę podatkowego – II tura

Egzamin pisemny na doradcę podatkowego

Za nami II tura egzaminacyjna. Dziś pojawiły się wyniki egzaminu na doradcę podatkowego części pisemnej. W pierwszej grupie zdających były one przeciętne. Sprawdźmy, jak wypadło to tym razem.

Wyniki egzaminu na doradcę podatkowego

Do II tury egzaminów podeszło 497 osób.

Z tego 286  osób  zdało zarówno testy, jak i kazusy – gratulujemy, widzimy się ustnym! 🙂

184 osób nie zdało wyłącznie części testowej, 25 osób zarówno części testowej jaki i kazusowe, a 2 osóby tylko części kazusowej (same testy były przyczyną 87% niepowodzeń, testy wraz z kazusami 12%, same kazusy 1%).

211 osob muszą jeszcze więcej czasu poświęcić nauce do obu części egzaminu.

Powyższe wyniki dają zdawalność na poziomie 58% .

Jest to wynik zły dla tego egzaminu.

Co dalej?

III tura egzaminacyjna

Przed nami jeszcze III tura egzaminów pisemnych, które przypadają tylko na jeden dzień – 06 czerwca 2022 r. Oczywiście za ostatnich Zdających równie mocno trzymamy kciuki i będziemy śledzić ich poczynania i rezultaty. Koniecznie bądźcie z nami!

Nauka do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego

Intensywny Kurs do Egzaminu Ustnego na Doradcę Podatkowego

Osoby, które już wiedzą, że egzamin pisemny zdały, powinny teraz z pełnym zaangażowaniem podjeść do nauki egzaminu ustnego, bowiem na jego zdanie mają tylko (lub aż) rok. Jeśli czujecie, że potrzebujecie mentora, który solidnie przygotuje Was do tego zadania, gorąco zapraszamy do naszej V edycji Intensywnego Kursu do Egzaminu Ustnego na Doradcę Podatkowego. Pani Patrycja Kubiesa jest niezawodna w tym przedsięwzięciu, o czym przekonały się już poprzednie grupy. 🙂 Start: 21 czerwca 2022.

Intensywny Kurs do Egzaminu Ustnego na Doradcę Podatkowego edycja V

Podręcznik do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego

Natomiast jeśli wolicie uczyć się w zaciszu 4 ścian, albo po prostu samemu, polecamy nasz podręcznik. Nie jest to klasyczna książka, a zbiór kart, które możecie dowolnie grupować i zabrać ze sobą do pociągu, parku czy po prostu na wygodny fotel. 🙂

Podręcznik do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.