Doradca podatkowy – szkolenie

Doradca podatkowy – szkolenie

Ach, ten egzamin…

Często słyszymy od naszych klientów, że przygotowania do egzaminu na doradcę podatkowego przysparzają im wielu trudności. Największym problemem jest ogromna ilość materiału do przyswojenia. Sprawia to, iż docierając do końca podręcznika, niejednokrotnie ledwo pamięta się odpowiedzi na pytania początkowe. W najgorszym wypadku pojawia się poczucie „czarnej dziury”, zupełnej pustki w głowie.

Mamy na to sposób!

Chcąc być jak najlepszym wsparciem dla naszych Czytelników, stworzyliśmy szkolenie przygotowujące do odpowiedzi z działu Źródła prawa i wykładnia prawa. Zawiera ono odpowiedzi na wszystkie 38 pytań z tegoż działu, które przedstawia Państwowa Komisja Egzaminacyjna do Spraw Doradztwa Podatkowego 12/VI/2016 z 4 lipca 2016 r

Dla kogo?

Ze szkolenia dobrze skorzystają zarówno wzrokowcy, jak i słuchowcy. Hasłowe, przejrzyste slajdy, w kluczowych momentach opatrzone charakterystyczną grafiką, świetnie przysłużą się osobom zapamiętującym to, co zobaczą. Z kolei wyrazisty głos lektorski z pewnością zapadnie w pamięć osobom lubiącym uczyć się poprzez słuchanie.

Zainteresowani? 🙂 Zatem zapoznajcie się z przykładowym rozdziałem!

Po więcej sięgnijcie tutaj

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.