III edycja intensywnego kursu na doradcę podatkowego

Intensywny kurs do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego

Drodzy Czytelnicy!

Pierwsza edycja intensywnego kursu przygotowującego do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego za nami. Kurs trwał 2 miesiące, uczestnicy kursu (ok. 200 osób!) wytrwale pracowali, uczyli się, zadawali pytania i krok po kroku dążyli do celu, jakim było przerobienie wszystkich pytań do egzaminu ustnego zgodnych z uchwałą 16/VII/2021. Obecnie trwa II edycja, a już wkrótce…

III edycja kursu! Ruszamy 3 stycznia! Już teraz możecie zarezerwować sobie miejsce na kursie.

Kolejna edycja będzie aktualizowana do stanu prawnego wprowadzonego Polskim Ładem. Będzie intensywnie, ale dołączycie do grona osób, które jako pierwsze będą na bieżąco z wprowadzonymi zmianami. Warto? Na pewno warto!

Przykładowy dzień nauki na kursie.

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak w rzeczywistości wyglądał nasz kurs, udostępniamy specjalnie dla Was jeden dzień szkoleniowy – nagrania i materiały, na których pracowali nasi Kursanci!

Akcyza (dzień 1)

Zapraszamy do zapoznania się z treściami:

Prezentacja: POBIERZ TUTAJ

Część 1

Jeżeli taka forma nauki Ci się podoba, chcesz wziąć udział w kolejnej edycji razem z nami i przygotować się do egzaminu ustnego – kliknij w przycisk poniżej i już dziś zarezerwuj sobie miejsce na kursie!

Pamiętaj, cena kursu będzie systematycznie wzrastać, więc nie ma na co czekać.

Sprawdź dlaczego warto dołączyć do III edycji kursu

  • pełna mobilizacja do pracy, uczymy się codziennie;
  • przerobienie wszystkich pytań otwartych z uchwały 16/VII/2021 zgodnie z aktualnym stanem prawnym, a więc z uwzględnieniem zmian wprowadzonych Polskim Ładem;
  • maksymalnie syntetyczna forma przekazu, jedynie najistotniejsze informacje;
  • materiały dodatkowe w cenie;

Pozdrawiamy – do zobaczenia na kursie !

Zespół Podatkowej Oficyny Wydawniczej