Wyzwanie mailingowe – Przygotuj się do ustnego z Podatkową!

Wyzwanie mailingowe – Przygotuj się do ustnego z Podatkową!

Drodzy Czytelnicy!

Jak już wiecie, 1 października rozpoczęła się II edycja Intensywnego Kursu do egzaminu ustnego na doradcę podatkowego. Nauka trwa w najlepsze, motywacja jest na najwyższym poziomie, ale Podatkowa Oficyna Wydawnicza na tym nie poprzestaje.

Chcemy wyjść naprzeciw również tym, którzy z różnych powodów nie zdecydowali się na uczestnictwo w kursie, dlatego przygotowaliśmy dla Was…

Wyzwanie – Przygotuj się do ustnego z Podatkową!

Jeśli chcecie pracować z nami, w rytmie kursu, jeśli potrzebujecie pomocy w rozplanowaniu nauki i motywacji do pracy – zapraszamy Was na nasze wyzwanie.

Wystarczy zapisać się na wyzwanie, uzupełniając poniższy formularz, a my będziemy przesyłać harmonogramy pracy z poszczególnymi działami.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że taki harmonogram to nie jest zwykły spis pytań. Nasi wykładowcy starannie układają kolejność pytań tak, aby nauka była łatwiejsza i pytania były pogrupowane tematycznie w ramach poszczególnych działów. Dla osób zapisanych na wyzwanie od czasu do czasu będziemy przesyłać również fragmenty lekcji lub materiałów, które przygotowujemy na bieżąco dla uczestników intensywnego kursu.

To co? Kto jest chętny na udział w wyzwaniu?

.

Mamy też ogromną przyjemność ogłosić, że już 4 stycznia zaczynamy KOLEJNĄ EDYCJĘ KURSU! Tym razem pod tytułem Ruszamy z Polskim Ładem. Podczas tej edycji będziemy pracować nad najnowszym stanem prawnym, wprowadzonym przez Polski Ład. Jeżeli chcecie zarezerwować sobie miejsce na kursie i skorzystać z ceny early bird, możecie dokonać zakupu w sklepie już teraz. Link do sklepu poniżej ⬇️

Pozdrawiamy
Zespół Podatkowej Oficyny Wydawniczej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *