Jak stawiać realne cele i budować skuteczne systemy nawyków? Zaproszenie na webinar

Wpis na Facebook kopia

Nawet najbardziej ambitne i przemyślane cele, aby zostały osiągnięte, wymagają odpowiedniego działania! Samo postawienie przed sobą zadania nic nie da, jeśli nie ustalimy, jakie powinny być poszczególne kroki, które podejmiemy. Okazuje się, że tym, co najbardziej wpływa na osiąganie celów, są… nawyki! To właśnie wytrwałe i regularne wykonywanie określonych czynności – nawet po kilka minut dziennie – doprowadza nas do sukcesu w dziedzinie, którą sobie wybraliśmy.

https://podatkowa.clickmeeting.com/pytania-dodane-uchwala-7-vii-2020-do-dzialu-4a-zagadnienia-

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, jak za pomocą kształtowania pozytywnych nawyków osiągać cele, koniecznie zapiszcie się na webinar: „Ogarnij ten nawyk. Jak stawiać sobie realne cele i budować skuteczne systemy nawyków?”.

Efektem szkolenia on-line, które poprowadzi trener Dawid Bułatowski, będzie ułożenie gotowego planu działania, na który składać będą się cel oraz system nawyków, które doprowadzą do jego osiągnięcia!

Dzięki szkoleniu:

✔️ Dowiesz się, dlaczego niektóre postanowienia się nie spełniają;

✔️ Przeformułujesz swój cel zgodnie z modelem SMART;

✔️ Nauczysz się, jak budować nawyki, które doprowadzą Cię do celu;

✔️ Dowiesz się, czym są mikronawyki i poznasz procedurę piętrzenia nawyków;

✔️ Stworzysz grę, dzięki której wprowadzanie nowych nawyków stanie się dobrą zabawą.

 

Istotne informacje dotyczące szkolenia.

  1. Szkolenie on-line odbędzie się na platformie ZOOM w dniu 19 października o godzinie 19,00. Szkolenie będzie miało formę warsztatową, a liczba uczestników nie przekroczy 16 osób.
  2. Chcesz wyciągnąć ze szkolenia jak najwięcej dla siebie?

Przygotuj się do niego, odpowiadając sobie na pytanie, nad jakim nawykiem będziesz chciał pracować.

Podczas szkolenia będziemy mieli włączone mikrofony i kamerki, aby widzieć i słyszeć się na żywo. Odradzamy łączenie się przez urządzenia inne niż laptopy lub komputery stacjonarne (smartfony odpadają).

 

Zapraszamy serdecznie. Szkolenie można zakupić tutaj.