Testy na doradcę podatkowego marzec 2019 – uczmy się razem :)

Nauczmy się razem na egzamin z testów

Marcowe egzaminy pisemne zbliżają się wielkimi krokami. Nie lekceważ przygotowania do testów na doradcę podatkowego. Rozpocznij z nami systematyczne powtórki. Razem zdamy na 100% :).

Dlaczego nie można lekceważyć przygotowań z testów na doradcę podatkowego?

Terminy marcowych egzaminów na doradcę podatkowego zbliżają się wielkimi krokami ☹. Na szczęście czasu jest wystarczająco dużo, aby bez stresu i zarwanych nocy przygotować się do egzaminu na doradcę podatkowego.

Warto poświęcić trochę czasu na przygotowania do pierwszej testowej części egzaminu pisemnego na doradcę podatkowego, ponieważ statystyki egzaminacyjne wskazują, że najwięcej trudności zdającym sprawiają testy. Są one przyczyną porażki przeszło  22% osób przystępujących do egzaminu.

Plan nauki do testowego egzaminu na doradcę podatkowego

Mając to na uwadze przygotowaliśmy plan nauki dzięki któremu bez problemu przygotujemy się do tej wymagającej części egzaminu. Przed nami około 1,4 pytań testowych i 7 tygodni nauki, czyli po około 200 pytań tygodniowo. Łatwizna 😊.

Przygotowania rozpoczynamy od wtorku 15 stycznia. Na pierwszy ogień bierzemy dział 5a Postępowanie przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi. Jest bardzo obszerny dział i warto przerobić go w pierwszej kolejności.
W programie Generator testów, który dołączony jest do naszego podręcznika „Testy do egzaminu na doradcę podatkowego” zadany materiał odpowiada działowi 10 i 11. 

 Sprawdzian z działu 5a odbędzie się 20 stycznia 2019 r. na naszym blogu. Przygotujemy ciekawe pytania, tak więc wpadnijcie w następną niedzielę (20 stycznia 2019 r.) po chwilę prawdy 😊. Śledźcie również naszą stronę na FB, aby nie umknęły Wam ważne wiadomości i przypomnienia.

Tutaj znajdziesz plan nauki do  części testowej egzaminu na doradcę podatkowego

„Generator testów” z podręcznika „Testy na doradcę podatkowego”

Chcecie dobrze przygotować się do egzaminu pisemnego na doradcę podatkowego? Sprawdźcie, czy nie spodoba się Wam „Generator testów”. Program jest częścią podręcznika „Testy na doradcę podatkowego”.

Zobaczcie jak efektywnie możecie przygotować się z „Generatorem testów” do egzaminu na doradcę podatkowego 😊.

Rozgrzewka do sprawdzianów z testów na doradcę podatkowego.

A tutaj dla wpraw, na rozgrzewkę i poza planem oficjalnych przygotować mały blogowy test z pierwszych dwóch pytań testowych z uchwały 31/VI/2018.

Za dobrą odpowiedź przyznajemy 1 punkt, błędne odpowiedzi to 0 punktów. 

Adresy mailowe zbierane są jedynie w celu przesłania wiadomości o wynikach testu, będą kasowane z naszych serwerów nie rzadziej niż raz na 24 godziny.  

[qsm quiz=40]

Daliście radę 😊?

 

Linki do sprawdzianów 

1 tydzień – dział 5a